.

.

New
10 Парчиња Притисни за да се Поврзете Цевки Вклучите, Воздух Алатка Фитинзи Директно Притисни Брзо Ослободување Конектори Цевка Брзо се Поврзете Фитинзи, Машки Дир?

10 Парчиња Притисни за да се Поврзете Цевки Вклучите, Воздух Алатка Фитинзи Директно Притисни Брзо Ослободување

DEN 135.36

Количина на стоки
Достапно

Тип : Машки Права, Големина : 1/4" Цевка OD x 1/4" NPT Тема.Изработен од квалитетни пластични и нерѓосувачки челик за трајни употреба.Лесно да се инсталира и да се отстранат, со добри печат сопственост.Течност Тип : воздух, вакуум; Оперативен Притисок : 0 - 150 PSI/ 0-9.9 kgf/cm2 (0-990k Pa); Работна Температура : 0-60°C 32~140°F; Негативен Притисок : -100 Kpa -29.5 Во Х. Применливо Цевка : СТП/ PA/ PE/ ПВЦ; Пакетот вклучува 10 парчиња цевка фитинзи вкупно.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди