.

.

New
Awefeel Двојно-Layer Сатен Спиење Капа за Долга Коса, Плетенки, Dreadlocks, Кадрава Коса

Awefeel Двојно-Layer Сатен Спиење Капа за Долга Коса, Плетенки, Dreadlocks, Кадрава Коса

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

Еластична затворање.Специјален Дизајн за Долга Коса.Долго Сатен Спиење Капа е Одлична за долга коса, долги плетенки, долга кадрава коса, долги природна коса.Долго хаубата доаѓа со еден сатен scruchy.Две Должина, Две Големина.Пократките сатен хаубата е 19 инчи долго за рамо должина на косата, на подолг еден е 27 инчи долго за средниот бек на косата или дури и подолго.Премиум Сатен Ткаенина.Нашите сатен ткаенина е сосема мазна и свиленкаста.Магијата сатен ткаенина може да помогне да се заклучи губење на влага, нека ви се загрее на студените денови и кул на топли денови.Функционална Губење На Хаубата.Изберете една, се чувствуваат разликата и нема да жалам.Мека Еластична Бенд го прави тоа одговара само право.Една глава големина одговара на повеќето, две должина за да го изберете.Купи еден за вашите блиски и пријатели кои имале коса проблеми за долго време.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди