.

.

New
Природата Е Чудо Напредни Platinum Дамка & Мирис Смена & Вирус средства за Дезинфекција

Природата Е Чудо Напредни Platinum Дамка & Мирис Смена & Вирус средства за Дезинфекција

DEN 1094.40

Количина на стоки
Достапно

Вирусот средства за дезинфекција : моќен антибактериски формула убива 99.9 проценти од мачка вируси.Моќна формула : на самото место третман елиминира тешки мачка мензи.Свеж мирис : мирис контрола формула ја остава свеж, чист мирис, да им помогне на вашиот дом мирис Чисти повторно.Доверлив Бренд : од создателот на природата е Чудо производи, миленичиња дамка и мирис отстранување на брендот им верувате.. бидејќи таа работи!.Безбедна за домашни миленици и дома : кога се користи и складира како што е наведено, оваа формула може да се користи околу вашите миленици.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди