.

.

New
Пролет Поимот Бебе Момчиња Tuxedo Сет со Лак Вратоврска и Handkerchief

Пролет Поимот Бебе Момчиња Tuxedo Сет со Лак Вратоврска и Handkerchief

DEN 1200.00

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Копче затворање.Комплетен сет вклучува јакна, кошула, вест, панталони, лак вратоврска и handkerchief на појавување на боја.Исто така вклучува и црн лак вратоврска.Еден гради јакна, малку заострените во половината, целосно наредени.Сатенски лак вратоврска има прилагодливи рака.Појавување џеб круг.Бела pleated tuxedo кошула со крило совет јака и отстранлив црна studs(копчиња).Целосно наредени вест има прилагодливи ремени во грбот.За големината 2 T-4 T, панталони има рамна предна и еластична назад.За големина од 5 до 20, панталони има копче за патент на предната и еластична страни.За најдобрите фитинг, ве молиме обратете се на големина на табелата слика, по производ слики.Комплетна tuxedo поставите спарени со сатен лак вратоврска и handkerchief боја на вашиот избор.На tuxedo е прилагодена тример од нашите популарни класичен одговара tuxedo.Тужбата има потесен lapel и малку заострените половината, потесен преку тело и подолго јакна должина.Предниот горен џеб е пораби затвори на испорака, но може да се отвори за да се accomodate на hankerchief.Вест има прилагодливи рака на грбот.За големината 2 T-4 T, панталони има рамна предна и еластична назад.За големина од 5 до 20, панталони има копче за патент на предната и еластична страни. 100% Полиестер освен облека кошула е 65% полиестер и 35% памук.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди