.

.

New
SXCZZXJ Дете Качување Безбедност Нето Ограда Балкон Скалите Децата на Отворено Качување Ограда Надворешна безбедносна мрежа Ограда Нето Товар Покрие Нето Нето Качув?

SXCZZXJ Дете Качување Безбедност Нето Ограда Балкон Скалите Децата на Отворено Качување Ограда Надворешна безбедносна

DEN 21204.24

Количина на стоки
Достапно

※ [нашите најсилни некогаш безбедносна мрежа Прескокнете] : 6mm дебели направени од најлон јаже јазол со прекумерна тежина, мрежа е 60mm. ※ [ безбедност на мрежи за заштита на децата безбедност] : нашата ултра тешки индустриски мрежа за да се осигура дека вашето домашно милениче бебе играчка безбедност.Безбедност на децата на нето-обезбедува безбедна игри средина за децата на оградата.Но, исто така, ефикасно спречување на децата од главата и телото преку песна. ※ [Прескокнете] мрежата е многу практична настава : без Оглед на вашите потреби, овие мрежи се одлична сите позаоблена.Без разлика дали тоа е да се заштити прескокнете предмети или стока безбедно на приколката или камион, овие мрежи може да ви помогне да ги прикријат!. ※ [силна] отпор : умерена мекост, лесно да бледнее, не се плаши од ветер и дожд, 200kg оптоварување, потрајни, лесно да го инсталирате, лесно отстранување.Кога не ви е потребна, тоа може да биде укината и лесно да се чуваат. ※ Мултифункционален коноп јаже мрежа е погоден за сите видови на сцени, вратата и прозорецот за ходници, скали, балкони, огради, јасли, кафези за домашни миленичиња, детски градинки, забавен паркови, јавни објекти, пејзаж огради, надворешните ѕидови, заштита на растенијата мрежи, итн.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди