.

.

New
ZKS-KS Табела Светилки, Личност Едноставна Розова Срце Облик Led Светилка, Спална соба Ноќни Светла Перспектива Читање Ноќ Светлина

ZKS-KS Табела Светилки, Личност Едноставна Розова Срце Облик Led Светилка, Спална соба Ноќни Светла Перспектива

DEN 516.00

Количина на стоки
Достапно

Едноставен и модерен стил маса светилка, направете ја вашата соба полна со модерниот живот.Стилски дизајн,направен од метал и стакло.Двојно ткаенина сенка, мека светлина не е блескави.Светилка сопственикот е E27 Или E14 светилка сопственикот, која може слободно да се менува и блескаво светилки и заштеда на енергија светилки.Постојат многу карактеристики во нашите производи, па ве молиме да се чувствуваат слободни да поставуваат прашања, ако сакате да се види други стил производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да се поставуваат прашања.Ние ќе одговори во рок од 12 часа.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди