.

.

New
AiHom Бања Тапа Црна 4 Инчен Тоалетот Тапа 2 се Справи со Centerset Бања Потоне Тапа, од Нерѓосувачки Челик со Висок Лак 360° Вртливата Spout Суета Славина (Потоне Мозоци и Снабд

AiHom Бања Тапа Црна 4 Инчен Тоалетот Тапа 2 се Справи со Centerset Бања Потоне Тапа, од Нерѓосувачки Челик

DEN 791.76

Количина на стоки
Достапно

【Две-се Справи со Дизајн】Ладна вода и топла вода се контролира од страна на две рачка, погоден за басени со 2 или 3 4 инчен монтажа дупки.Ротирање на рачка за контрола на температурата на водата и јачина, работата е едноставна и лесна. 【360° на Ротација】Оваа бања тапа може да се ротира 360°.Кога ќе треба да се мијат твоето лице, или стави кофа на слив, можете да ги ротирате на лактот на едната страна дека тапа не би ви попречат да го користите слив. 【Отстранлив Bubbler】На bubbler со проток од 2,2 gpm, водата е мека и богата, и не постои јавните кога ќе перење.Вие само треба да се ротира spout енергично да се отстрани bubbler и чистење на обем во bubbler. 【Мет Црна】боја на овој 4 инчен славина е мат црна боја.На мат површина не ќе остави дамки од вода и отпечатоци од прсти во бањата.Црното стил се совпаѓа и со бања. 【Не се Вклучени】Оваа бања славина е да не вклучуваат потрошувачка собранието и снабдување црево.Можете да ја користите оваа тапа со било кој тип на мозоци (мозоци затка со лифт прачка или одводнување затка без лифт прачка).

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди