.

.

New
Беспрекорна Екран Почиста Спреј со Микрофибер Крпа за Чистење на LCD, LED Прикажува на Компјутер, ТЕЛЕВИЗОР, iPad, Таблет, Телефон, и Повеќе (Мини 3 Парчиња)

Беспрекорна Екран Почиста Спреј со Микрофибер Крпа за Чистење на LCD, LED Прикажува на Компјутер, ТЕЛЕВИЗОР,

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно

ЧИСТОТО ЈАСНОСТ - ги Видите сите детали на вашиот прекрасен приказ.Направете вашиот екран Беспрекорна повторно.ПРИРОДНАТА ФОРМУЛА - Нашиот комерцијален чистење решение е составена од состојки добиени од природата, и тоа е безбедно да се користи околу вашето семејство и домашни миленици.Тоа не имаат некоја непријатна миризба, или.ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ, Како и да биде безбедно, Беспрекорна не содржи алкохол, амонијак, или фосфати.Тоа е одржливо извори и нема да наштети на вашиот планета.НЕВЕРОЈАТНО ЕФИКАСНО - Елиминира прашина, smudging, масла, gunk, и други остатоци со леснотија.Беспрекорна работи на сјајни и мат прикажува, стакло, пластика, LED, LCD, AMOLED, и уредот домување себе.Беспрекорна безбедно да се чисти било мазна површина, обидете се на очила, trackpad, или далечински управувач.Економичен - и Покрај се произведени во САД, нашата цена се уште е конкурентна во споредба со голем бренд придонеси.Еден 16oz Спреј Шише може да се чистат над илјада уреди.Го користите во вашиот дом, автомобил, канцеларија, и многу повеќе!Вклучени микрофибер крпа, е од врвен квалитет и има многу апликации, како и.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди