.

.

New
Aupoko R134A R12 Вентил Core Брза Смена Installer, Климатизација Прилагодливи Висок Притисок (Црвено) и Низок Притисок (Сино) Вентил Core Алатка, Pack 2

Aupoko R134A R12 Вентил Core Брза Смена Installer, Климатизација Прилагодливи Висок Притисок (Црвено) и Низок

DEN 455.76

Количина на стоки
Достапно

☀ ДОБРА ЗАМЕНА - R134a вентил јадрото на смена installer дизајни за користење на сервисирање на вентили да се отстрани и да го инсталирате главниот вентил R134 или R12 од 1/4-инчен машки одблесокот пристап влегува во AC системи без губење на ладилни.Одличен за замена на вентили јадра без празнење или враќање на системот. ☀ ВИСОКА лесно да работат и да ја инсталирате, силна запечатување за издржливост и безбедност.Ние offter 12 месеци гаранција, доколку тоа не можат да работат нормално за време на гарантниот време, или било какви други прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе рефундирање или reship за вас, без било каква причина.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди