.

.

New
Унисекс Бебе Крпа Мека Абсорбента Памучна Крпа Животните се Соочуваат Овошје Модел со 10 Washcloths

Унисекс Бебе Крпа Мека Абсорбента Памучна Крпа Животните се Соочуваат Овошје Модел со 10 Washcloths

DEN 348.00

Количина на стоки
Достапно

【10 Парчиња крпа washcloths】Со 10 различни модели, овие бебе bibs се погодни за двете бебе момчиња и бебето девојки. 【Мека Супер мека бебешка кожа. 【Супер Абсорбента】памук слој е дизајниран да апсорбираат вода или друга течност. 【Чистење Совети】ве Молиме исчистете со крпа според пораби во етикетата. 【Спецификација】30*30 cm.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди