.

.

New
Милениум-Филтри MN-SH75023 JURA Филтрација Хидраулични Филтер, Директна Осветленост

Милениум-Филтри MN-SH75023 JURA Филтрација Хидраулични Филтер, Директна Осветленост

DEN 1785.84

Количина на стоки
Достапно

Оваа хидраулични филтер кертриџ е слободна од производствени дефекти и ги исполнува или го надминува фабричките спецификации во однос на фит форма и функционалност.Целосно компатибилен со ОЕМ опрема како што е наведено.Направен во Мичиген, САД.Слики може да биде општа претставувања на производи.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди