.

.

New
HAJXZH 6Pcs Око Гром M6x40mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Око Гром Завртка Вратило Позиционирање Кревање Прстен Pin Гром Прстен Завртка

HAJXZH 6Pcs Око Гром M6x40mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Око Гром Завртка Вратило Позиционирање Кревање Прстен

DEN 302.40

Количина на стоки
Достапно

Големина : M6 вкупна должина 1.81 инчен*навој дијаметар 0.23 инчен*прстен внатрешниот дијаметар 0.2 инчи/вкупна должина 46mm*нишка пречник од 6mm*прстен внатрешниот дијаметар 5мм.Материјал : висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик, висока цврстина, отпорност на триење, отпорност на корозија, ' рѓа отпор, и издржливост.Тоа е погоден за надворешно, отворено или дури и влажни средини, и нема потреба да се грижите за ' рѓа.Цел : Погоден за опремата која треба чести демонтажа и одржување, како што е затворен, отворено, апарати за домаќинство, автомобилската индустрија, бродоградба, електрични уреди, комуникациска опрема, канцеларијата на собранието и други механички индустрии.Совршена алатка : прецизност кастинг, мазна тема површина, длабоко конец, издржливост, отпорност на корозија, униформа сила, зацврстување на товарот, не е лесно да се лизга, не е лесно да се оштети за време на ротација.Пакување : Нерѓосувачки челик сребро 6 PCS.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди