.

.

New
Компатибилен Тонер за Hp Cf259a Кертриџ Замена за Hp Color Laser Jet MFP M404n 404dn 404dw M428dw M428f Печатач,Црна

Компатибилен Тонер за Hp Cf259a Кертриџ Замена за Hp Color Laser Jet MFP M404n 404dn 404dw M428dw M428f Печатач,Црна

DEN 2119.20

Количина на стоки
Достапно

Висок Принос : Тонер Кертриџ 3000 страници при 5% покриеност на Писмо/A4. Применливи печатач модели : за HP Color Laser Jet Pro mfp m404n 404dn 404dw m428dw m428f .Ако ви треба други печатач модели, ве молиме да бидат слободни да контакт.Совршен партнер со вашиот печатач.Лесно да се инсталира и признати.Боја : црна.Лесен и удобен за печатење, почеток до крај. ●Применливи печатач модели : За HP Color Laserjet m404n Printer For HP Color Laserjet 404dn Printer For HP Color Laserjet 404dw Printer For HP Color Laserjet m428dw Printer For HP Color Laserjet m428f Печатач●Висок Принос : Тонер Кертриџ 3000 страници при 5% покриеност на Писмо/A4●Материјал заштита на животната средина:Ние ги користиме еколошки суровини, безбедно материјали, се грижи за секој здив●Стабилна печатење : Нашите производи се тестирани слој по слој, како и за печатење е стабилна●По-продажба : Нашата тонер касети има доживотна гаранција; ако имате било какви прашања во текот на користење, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди