.

.

New
OCCI CHIARI Читање Очила Мажите е Голем Читателот Трајни 1.0 1.25 1.5 1.75 2.0 2.25 2.5 2.75 3.0 3.5 4.0 5.0 6.0

OCCI CHIARI Читање Очила Мажите е Голем Читателот Трајни 1.0 1.25 1.5 1.75 2.0 2.25 2.5 2.75 3.0 3.5 4.0 5.0

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.МЕРЕЊЕ : Леќа ширина-54mm(2.12"), Леќа висина-42mm(1.65"), Мост-18mm(0.71"), Рамка ширина-137mm(5.39"), Рамка должина-136 MM(5.35"),Постојат и 0 100, 125, 150, 175, 200, 225, 250, 275, 300,350 сила за избор. 180 ВИТКАЊЕ ПРОЛЕТ ЗГЛОБ : метал читање очила зглоб е издржлив и флексибилни и може да 183°на ротација.Па тоа обезбеди повеќе удобно носење кога постои потреба од страна на поширок лице или поголеми главата.ЛЕСЕН и Трајни производи : Пластични ултра лесни материјали се прави читање очила на мажите исклучително светлина, супер издржлив и отпорно на гребење.Тоа ви дава стрес-слободен носи искуство и кожа-friendly допир.МОДА И ДИЗАЈНЕР На : Италија дизајн ќе ви даде софистицирана изгледа дека карактеристики на вашите висок крајот вкус како мода напред мажите.Класичните правоаголни читање очила , идеален за било која лицето форма и фризура, совршено се избори за работа и на екранот за време. 30 ДНЕВНА ГАРАНЦИЈА и ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА - Во случај на било какви проблеми во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нашите услуги на клиентите без двоумење.Ние ќе ги обезбеди најдобрите решенија се додека клиентот е задоволен.Имате никаков ризик да се обиде!Пакет се Вклучени : 1*читање очила, 1*слободни очила случај, 1*прашина ткаенина за чистење(да помогне да се заштитат вашиот очила од нечистотија, отпечатоци од прсти и од кршење).Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди