.

.

New
Isshah Деца Бамбус Четка Biodegradable се Справи со BPA Free Еко Пријателски Деца Големина, Pack 4 (Спирала Мека Најлон Влакната)

Isshah Деца Бамбус Четка Biodegradable се Справи со BPA Free Еко Пријателски Деца Големина, Pack 4 (Спирала

DEN 167.76

Количина на стоки
Достапно

★ ГЕРМАНИЈА IMORTED ВЛАКНАТА – На влакната се направени од мека BPA-Free Германија увезени најлон спирала влакната кои можат да се отстрани сите валкани на забите, ги Избелуваат забите и Нежно масажа на непцата.Им даде на вашите деца најдобри влакната. ★ GO GREEN! – Зошто се пополни депонии со пластични кога вие не треба да се?Им помогне на животната средина, и да се чувствуваат подобро за вашиот знак за овој свет, со Бамбус Четка за заби!Тоа е еколошки начин не само да го задржи вашата уста свежи за само онолку колку што е нормална четка за заби, но им помогне на животната средина во исто време!. ★ МАЗНА и ПРИРОДНИ БАМБУС РАЧКА – никогаш нема да splinter и е отпорен на вода.Посилно и посилно од дрво, Бамбус е, исто така, потрајни и поздрав од било пластика. ★100% РЕЦИКЛИРАН BIODEGRADABLE ПАКУВАЊЕ – дури и на пакувањето е направено во занает хартија,не грижете се за тоа загадувачките на животната средина, кога ќе се фрли далеку. ★ ЗАГАРАНТИРАНА – сакаме овие четки за заби, и ние сме сигурни дека ќе да се.Сепак, ако поради некоја причина не ви се допаѓа тоа, не се грижи!Само испрати назад нашиот начин за целосно рефундирање на куповната цена.Тоа е природно квалитет со непобедлива гаранција.Зошто да се задржи во потрага кога ќе го најде својот решение, токму тука!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди