.

.

New
YITUOOW Земјиште Пелена Торба Организатор Голем Капацитет Новороденче Кеси Унисекс Водоотпорен Туристички Ранец за Мама, Тато, Жени и Девојки

YITUOOW Земјиште Пелена Торба Организатор Голем Капацитет Новороденче Кеси Унисекс Водоотпорен Туристички Ранец

DEN 1199.76

Количина на стоки
Достапно

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ & ДОБРО-ОРГАНИЗИРАНО : 11.8 x 7.5 x 16.5 инчен, 24 L.Држете Работи за 1~2 Бебиња.Земјиште бебе-торба вклучува 1 главната преграда, 3 изолирани џебови (Одговара за Сите Поголеми Бебе Шишиња), а избрише џеб.Повеќе надвор џебови со лесно-планирам патентите го прави ова бебе торба лесно достапни со една рака.УДОБЕН & УДОБНО : Екстра широк отвор и двоен zip надолу главната преграда направи оваа пелена ранец, торба лесно да се постигне нешто во него додека го задржи торба natty.На поместена пена прилагодливи рамо ремени ќе distribut на рамномерно оптоварување на рамената и грбот, ослободување на стресот.СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ и ИЗДРЖЛИВОСТ : Нашата пелена торба ранец е добро стокмено и се направени од премиум отпорен на вода полиестер ткаенини кој е изграден да трае, и вклучува лесен-за-чистење поставата за било мензи се случува внатре.Лесни (само 1.75 lb) дизајн кој нема да додадете дел на вашиот пелена ранец, но сепак е доволно издржливи за да се одржи тешка тежина.ЗАСИЛЕН ХРАНЕЊЕ ШИШЕ ЏЕБОВИ : Направени од водоотпорен материјал, ултра-дебел хранење шише џеб може да се задржи шишиња топло/ладно.Тоа, исто така, го задржува вашата стаклени шишиња безбеден, дури и на пелена торба паѓа над.СТИЛСКИ & ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА : Оваа неутрална бебе пелена торба донесува стилски дизајн со неутрална сива & сини ткаенина.Тоа е соодветна за сите прилики.Ние нудиме 100% целосна наплата или бесплатен замена, ако нашите пелена кеси не ги задоволи вас.Вашето купување е секогаш поддржани од страна на нашите доживотна гаранција.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди