.

.

New
Blistex Medicated Lip Balm, 0.15 Унца (Пакување од 3)

Blistex Medicated Lip Balm, 0.15 Унца (Пакување од 3)

DEN 612.00

Количина на стоки
Достапно

MOISTURIZATION : Пломби во влага за да спречите сушење на усна ткиво.ПОМОШ : Помага во олеснување на подсечен или испукани усни.ЗАШТИТА : Привремено ги штити усните .. три долги-трајни protectants олеснување на сувост и да се спречи reoccurrence.ЛЕСНА АПЛИКАЦИЈА : глајд модели за удобно да се обезбеди целосна покриеност.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди