.

.

New
3 Бар Нога Носилка – не ' Рѓосувачки Челик Сплит Машина ММА Опрема Hamstring Носила Уредот ја Зголемува Опсегот на Движење и се Протега Флексибилност – Јога, Балетски, Т?

3 Бар Нога Носилка – не ' Рѓосувачки Челик Сплит Машина ММА Опрема Hamstring Носила Уредот ја Зголемува Опсегот

DEN 782.40

Количина на стоки
Достапно

ФЛЕКСИБИЛНОСТ Е ВО БОРБАТА – Кога мускулите се тесни, тешко е да се победи борби.КО вашиот ривал и ригидност со зголемување на вашиот опсег на движење со вашиот 3 бар боречки вештини нога носила машина од страна на Елисејските ММА.БОКС ПРИДОБИВКИ – се Борат за поголема флексибилност, не само да го зголеми движење.Stomp надолу болка, закрепнување време, и повреда потенцијал со твоите дели тренер, кој исто така победи ќе рамнотежа.Се ПОСТАВУВА ВИСОКИ БАР – заслужуваат ММА опрема што е толку тешко како вас.Вашиот тешки-должност протега ММА опрема може да се земе да ја тепа благодарение на својата незаменлива во прав-обложени нерѓосувачки челик барови.ОДГОВАРА на ВАШИОТ FLEX – Добиете hamstring водат машина може да се подредат на вашиот предница.Тоа може да се пофали 21.8-40.27 во.прилагодливи ногарки, 5 дупка прилагодувања, и до 180° повлече за машина направи за вас.СЕ СПРАВИ СО УТЕХА – Не се справат со непријатно тренингот машини за дома истегнување.Зголемете bendability и удобност со боречки вештини флексибилност носила дека карактеристики не се лизга мемориска пена рачки.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди