.

.

New
Планински Ѕид Оркестарот за Дом или Канцеларија - Селски Дома Декор во Орев Дамка боја, кој е Совршен за вашата Селски Дом, Farmhouse или Спалната соба Ѕид - 22 X 9 инчи

Планински Ѕид Оркестарот за Дом или Канцеларија - Селски Дома Декор во Орев Дамка боја, кој е Совршен за вашата

DEN 815.76

Количина на стоки
Достапно

⛰️ Пријатна и Класичен - Додавање на својот селски дизајн е неговата орев дрво дамка палто што го прави топла и пријатна да се погледне.Ако имате селски дом внатрешни работи или едноставно љубов woodland ѕид оркестарот за farmhouse се чувствува во вашата дневна соба, оваа дрвени планина уметност од ласерски сече дрво сигурно ќе биде добар прилог на вашата селски колекција. ⛰️ Се вклопува во секој дел од куќата - Оваа планина оркестарот за дома може да се монтира на ѕид или едноставно може да ги стави на врвот на вашиот гардеробер, ходникот, спална соба, маса или каминот mantelpiece.Тоа доаѓа со задната виси хардвер за лесно да виси. ⛰️ Убава Селски Текстура - Ова не е само да се направи на било кој обичен МЕДИЈАПАН.Нашите планински decore е направен од висок квалитет на дрвен материјал кој совршено покажува исклучи својата земја на кожата. ⛰️ Совршен Подарок за Љубителите на Природата - Ова уникатно парче прави одличен подарок за вашите пријатели и семејството, кои се љубители на природата или оние кои сакаат да бараат авантура со искачување на планини. ⛰️ Флексибилни Стил - дизајн и намалување на нашите планински оркестарот не е ограничена само на земјата, boho или селски ентериери.Својот елегантен стил и тенки преглед даде еден допир на минимализам и модерен изглед.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди