.

.

New
ORLESS Лепило Хартиена Крпа Носителот Под Кабинет & Ѕид, Без Дупчење Погоден за Кујна, Бања - Црна

ORLESS Лепило Хартиена Крпа Носителот Под Кабинет & Ѕид, Без Дупчење Погоден за Кујна, Бања - Црна

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

30 СЕКУНДИ ИНСТАЛАЦИЈА - Не треба на дупчење вашиот мебел или ѕид да се инсталира на книжно марамче носителот лепила може да се лепат на ѕид или под кабинет.Не алатките кои се потребни. 2 НАЧИНИ ИНСТАЛАЦИЈА - Планината вертикално или horizontall.За разлика од штета само лепило лесна инсталација, ние, исто така, лево 2 завртка дупки за купувачите во случај на потреба.Хардвер вклучени.Да ЗАЧУВАТЕ ПРОСТОР - Може Брзо и ефикасно да се издаваат хартиени крпи.Монтирање на ѕид, под кабинети, внатре кабинети и врати за да зачувате простор во кујна, купатило, тоалет, провизии, комунални на соба, перење, rv, итн.Големина : 13x4.33x1.57", со цел да се вклопи во било која големина ролни хартија.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ - Изработени од Алуминиумска Легура со трајни рѓа-отпорни заврши, водоотпорен и ' рѓа слободни.Исто така лесно се грижат, ги чистат со влажна крпа.ОСТАТОКОТ УВЕРИ КУПУВАЊЕ - Ако било кој дел од вашиот има се помалку совршена.Ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот во рок од 24 часа.Ние и ветуваме да стори сé што е во наша моќ да ги исполни вашите искуство.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди