.

.

New
Giovanni Bresciani Нерѓосувачки Челик Помине Clipper Сет, Големи Ноктот Clippers и Мали Ноктот Clippers

Giovanni Bresciani Нерѓосувачки Челик Помине Clipper Сет, Големи Ноктот Clippers и Мали Ноктот Clippers

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно

Прецизност во Собата : Оваа група вклучува еден мал clipper кој е идеален за нокти или помали прсти на децата.На голем сет е направен за прецизност намалувања на ноктите.Чисти Парчиња : ултра-остар раб нуди прецизност при донесување на парчиња.Вие нема да мора да се грижите за грапав рабовите, и лесно може да се намали на ноктите за да се спречи ingrown ноктите.Криви Edge : криви на ножот нуди почиста, повеќе природни намалувања на ноктите.Ова значи дека обликот на вашите нокти како ќе ги намали, што значи дека нема да мора да потрошите многу време поднесување нив за да се постигне природната форма.Супериорен Челик : Нерѓосувачки челик значи дека овие clippers ќе остане како добар, како нова за животот на clippers.Тие се ' рѓа-доказ што значи дека може да ги земе во туш со вас без страв од уништување на clippers.Одличен Подарок : Овој сет е одличен подарок за хард-да-продавница за човекот, студентите кои се движат надвор за да се колеџ, оние кои патуваат често, или некој кој сака да се направи DIY маникир и педикир.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди