.

.

New
LoveinDIY 2 парчиња Ватенка Образец Stencils за Quilting Везови Комбинација за Шиење Занаети

LoveinDIY 2 парчиња Ватенка Образец Stencils за Quilting Везови Комбинација за Шиење Занаети

DEN 276.96

Количина на стоки
Достапно

Цртеж моделот на ткаенина, а потоа направи вез, шиење, quilting итн.Прилично шема за вас да се избере.Полу-Transparentan и мека.Акрилик дефиниција одлично за шиење, везови, quilting, крпеница, сликарство и други DIY рачно изработени занаетчиски.Големина : Прибл. 45 x 20cm / 17.72 x 7.87 инчен, 45 x 15cm/17.55 x 5.85 инч.Опис : - Акрил дефиниција одлично за шиење, везови, quilting, крпеница, сликарство и други DIY рачно изработени занаетчиски - Прилично шема за вас да се избере - Полу-Transparentan и мека - Цртање моделот на ткаенина, а потоа направи вез, шиење, quilting сл - Големина : Прибл. 45 x 20cm / 17.72 x 7.87 инчен, 45 x 15cm/17.55 x 5.85 inch Package Вклучува : 2 Парче Пластика Ватенка Образец Везови Stencils.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди