.

.

New
Ноктите Clippers Поставува Нокти Поставите YOYOCO18 во 1 Чешлање Комплет од не ' Рѓосувачки Челик Професионални Педикир во Собата, Уво ги Собереш, Ноктите Машина, Пинцети, В?

Ноктите Clippers Поставува Нокти Поставите YOYOCO18 во 1 Чешлање Комплет од не ' Рѓосувачки Челик Професионални

DEN 324.72

Количина на стоки
Достапно

✅【Со ВИСОК КВАЛИТЕТ и ОТПОРНИ】- Нокти clippers комплет е направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик.Алатките се сите остри и високо-трајни без rusting.Различни алатки се дизајнирани за различни употреба (на лицето, рацете и нозете).Нашата цел е да се обезбеди удобно и звук живот за тебе. ✅【НАЈДОБАР ИЗБОР НА ПОДАРОЦИ】- YOYOCO Нокти Алатки доаѓа со естетски дизајн на пакување.Случајот е направен од висок квалитет на ткаенина и СТП кожа, која е стилски и елегантен и го прави за голем дар. ✅【НОКТИ СЕТ(18 Парчиња) 】- Професионален маникир комплет содржи 18 алатки за рака заштита, лицето за нега и нога нега која може да ги задоволи сите потреби.Совршен за сите видови на ноктите и го скратува, вклучувајќи мажи, жени, девојки, момчиња, пензионери, постари лица и за бебиња. ✅【Мала ТЕЖИНА & ПРЕНОСНИ】- YOYOCO Нокти поставите доаѓа со преносни синтетички кожа случај тоа е лесно да се отвори со притискање на едно копче, што дефинитивно може да се заштити, ги зачувате вашите алатки и да ги спречи загуба.Исто така е многу лесен .Само стави го во вашата чанта, автомобил, и багаж и така натаму.Ова е идеален за патување или домашна употреба. ✅【100% РИЗИК БЕСПЛАТНО КУПУВАЊЕ】- Доаѓа со водечка индустрија на Задоволство Гаранција и 360 дена Замена Гаранција.Ние сме посветени на обезбедување на нашите клиенти со најдобрите комплет за нокти најмногу прифатлива цена!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди