.

.

New
TAILONZ ПНЕВМАТСКИ Црна Директно 1/4 инчи Цевка OD Притисни за да се Поврзете Цевка Фитинзи Притисни за Заклучување на СТП-1/4 (Пакување од 10)

TAILONZ ПНЕВМАТСКИ Црна Директно 1/4 инчи Цевка OD Притисни за да се Поврзете Цевка Фитинзи Притисни за Заклучување

DEN 263.76

Количина на стоки
Достапно

【Име На Производ】Права Цевка Фитинзи Притисни За Заклучување. 【Материјал】Пластика. 【Големина】1/4" Цевка OD x 1/4" Цевка OD. 【Максимален Притисок】145 Psi【Работна Температура】32~140°F. 【Применливи Цевка】СТП / PA / PE / ПВЦ.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди