.

.

New
SoHome LCD Дисплеј Вакуум Пареа Автоклав, со Вграден Принтер 18L, 23L (23L)

SoHome LCD Дисплеј Вакуум Пареа Автоклав, со Вграден Принтер 18L, 23L (23L)

DEN 2760.00

Количина на стоки
Достапно

Со B& D тест и вакуум тест процедури.За тестирање на проницаемост.Користете увезени&напредно l6-битни микропроцесори,лесно за ракување.Најсоодветен за Долг на Stomatology,Офталмологија, Хирургија и Лабораторија.Комора удирани со тупаници од Нерѓосувачки Челик (#304, дебелина : 2,5 mm), заедно со авион тип на генератор на пареа,авто-чистење се обезбеди ефикасна стерилизирање.Прецизен дигитален LED дисплеј и напредни self-тест систем се обезбеди да добие работна податоци слободно.Со аларм систем за отпад од резервоарот за вода, да се избегне губење на вода да влезе во стерилизирање на циркулацијата, го направи стерилизирање целосно.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди