.

.

New
Кардиналот Заводот Trivia Игра - 2 Или Повеќе Играчи Возраст 16 и До

Кардиналот Заводот Trivia Игра - 2 Или Повеќе Играчи Возраст 16 и До

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

Вашиот омилен Dunder Mifflin екипажот се врати за оваа игра каде што можете да ги тестираат вашите знаења за шоуто и ликовите во него.Дали сте вистински Dunderhead?Дознајте со 150 прашања тестирање на вашите Scranton smarts!. 3 Различни категории на прашања - Повеќе избор, Покажуваат фактите, и Карактер прашања.Се препорачува за возраст од 16 и горе, 2 или повеќе играчи. 150 Прашање картички, 1 боја умре, и 1 настава картичка вклучени.Вашиот омилен Dunder Mifflin екипажот се врати за оваа игра каде што можете да ги тестираат вашите знаења за шоуто и ликовите во него.Дали сте вистински Dunderhead?Дознајте со 150 прашања тестирање на вашите Scranton smarts! 3 Различни категории на прашања - Повеќе избор, Покажуваат фактите, и Карактер прашања.Се препорачува за возраст од 16 и горе, 2 или повеќе играчи. 150 Прашање картички, 1 боја умре, и 1 настава картичка вклучени.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди