.

.

New
55 Литри Ѓубре Кеси Тешки, (Вредност Пакет 50 Count (w/Врски) Екстра Голема Црна Отворено Ѓубре Кеси, Тешки Ѓубре Може да Облоги, Изведувачот Кеси 60, 55, 50 Литри Ѓубре Може да

55 Литри Ѓубре Кеси Тешки, (Вредност Пакет 50 Count (w/Врски) Екстра Голема Црна Отворено Ѓубре Кеси, Тешки

DEN 551.28

Количина на стоки
Достапно

55 Литри Ѓубре Кеси - Овие тешки тапан облоги се пункција отпорни, флексибилни и доволно силна за внатрешна и надворешна употреба.Дебелина : Идентична со 1.5 Мили издржливост.Големи црни кеси ѓубре, Трајни боречки солза и пункција-отпорна пластика е и дебел и може да се водат, што го прави идеален за сместување на сите на вашите расчистување и складирање потреби.Димензии : 35"W x 55"Х. Дебели, силна, пробивајте-доказ и се подготвени да дестинации дури и најтешкиот носивост на груб остатоци.Солза И Течење - отпорни кеси за отпадоци која го прави prefect за градилиштата, работилници, или дворот употреба.Направен во САД!Поддржани од страна на нашите доживотна гаранција, парите назад загарантирани!.Дали сте уморни од fussing наоколу со оние мало ѓубре кеси, кои лесно пункција и rip само да го остави зад себе хаос?Ако е така, овие Црни кеси ѓубре од Tasker се совршено решение за вас!Тие се големи, тие се силни и тие може да се користи двете затворен простор во кујната, гаража и на отворено за организирање, чистење, или пејсаж.Ги користите за да гребло до лисја, се собираат гранки во дворот или во голем капацитет ѓубре лименки.Со цел да се осигура дека тие можат да го издржат дури и најтешките работни места низ домот, нашиот 55 литри Црни кеси ѓубре се направени во САД надвор од врвен квалитет дебела Црна пластика.Што повеќе може да побара од тешки ѓубре торба?.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди