.

.

New
Yonico Рутер Битови Круна Капа Калапи Мали Елаборат 1/2-Инчен Месо Тело 16113

Yonico Рутер Битови Круна Капа Калапи Мали Елаборат 1/2-Инчен Месо Тело 16113

DEN 478.80

Количина на стоки
Достапно

Оваа база капа и круната капа калапи малку има висина на сечење на 27/32", со сечење на длабочина од 1/8" и 1/2" месо тело.Додадете дизајнер работ на вашиот круна украси.Премиум C3 микро-жито волфрам карбид ножеви за поостри & подолготрајни раб.За користење на табела планината рутер само.Сребро индукција лемење за максимална сила и издржливост.Оваа база капа и круната капа калапи малку има висина на сечење на 27/32" и сечење на длабочина од 1/8".Ова малку се користи за да додадете капа за да база украси и, исто така може да се надополни со хоризонтална залив рутер малку да се создаде големи круна украси. 1/2" месо тело.Истакнува : - Додадете дизајнер работ на вашиот круна украси - Премија C3 микро-жито волфрам карбид ножеви за поостри & подолготрајни раб - За употреба на табелата планината рутер - Сребрена индукција лемење за максимална сила и издржливост - Произведени со анти-провизиите дизајн за да се помогне во спречување на работилница mishaps Item Вклучува : 1 Рутер Bit Pair ова малку со еден од Yonico е широк хоризонтален залив рутер делови да се создаде круна украси до 5-3/8" широк.Ова малку, исто така може да се користи на свој како основа капа калапи малку или обвивка малку.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди