.

.

New
На Hillman Група 3122 Првенство Куки Месинг, 1 1/4-Инчен, 10-Пакет

На Hillman Група 3122 Првенство Куки Месинг, 1 1/4-Инчен, 10-Пакет

DEN 230.16

Количина на стоки
Достапно

За светло должност апликации.Додека пре-дупчење не е потребно, тоа не е препорачливо за најдобри резултати.Дувачкиот заврши.Земја на Потекло : Кина.Опис на производот Купот на Куките се направени од половина кука и половина завртка.Тие може да се користи за да се откажам чаши или други светлина стоки од дното на полиците и помош во креирање на просторот во кабинети.Тие се исто така дизајниран да помогне да се откажам и да се организираат чаши, метли, садови и други кујнски предмети.Тие им помагаат да се оптимизира просторот во вашата кујна.Од Производителот Купот на Куките се направени од половина кука и половина завртка.Тие може да се користи за да се откажам чаши или други светлина стоки од дното на полиците и помош во креирање на просторот во кабинети.Тие се исто така дизајниран да помогне да се откажам и да се организираат чаши, метли, садови и други кујнски предмети.Тие им помагаат да се оптимизира просторот во вашата кујна.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди