.

.

New
Ли Жените Плус Големина Веднаш Slims Класичен Опуштено Одговара Монро Директно Нога Жан

Ли Жените Плус Големина Веднаш Slims Класичен Опуштено Одговара Монро Директно Нога Жан

DEN 538.32

Количина на стоки
Достапно

81% Памук, 18% Полиестер, 1% Spandex.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Директно-нога жан со кривата-ласкави се вклопуваат и класичната пет-џеб стил.Подемот : 12.25", Нога Отворање : 17", Inseams : Кратко : 28", Медиум : 31", Долго : 33".Производ мерења беа направени со користење на големината 20 W.Ве молиме имајте на ум дека мерењето може да варираат во зависност од големината.Zippered лета и копче затворање.Исто како и на нашиот основач, H. D. Lee, наша страст е да им помогнеме може да направи луѓето да стори повеќе.Ние сме посветени на дизајнирање на облека која се согласува на вашето тело, што ќе ви овозможи да се движат низ животот слободно.Ние ви помогне да се бркаат во работите кои ви донесе радост и смеа.Работи кои го прават бестрашен и се надевам дека поради вашата страст е она што те прави единствена.И што се движи вас, се движи нас.Се движи вашата Ли.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди