.

.

New
Бери.Ванг Мажите Врски Paisley Ткаени Свила Вратоврска Сет со Џеб Suqare Cufflinks Формално

Бери.Ванг Мажите Врски Paisley Ткаени Свила Вратоврска Сет со Џеб Suqare Cufflinks Формално

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Свила. ①Perfect Колокација-Вратоврска+handkerchief+еден пар cufflinks, лесна-за појавување за сите кошули и одговара!. ②Unique Дизајн-Paisley е совршен мешање на ретро и мода стилови што ги прави мажите повеќе привлечни и стилски, во сите формални и неформални прилики како свадба,забава,бизнис,состанок. ③Excellent Материјал-не ' Рѓосувачки челик за cufflinks 9 инчи x 9 инчи на џеб на плоштадот лесно да се врзуваат јазли,најдобри големина за мажи.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Бери.Ванг потекнува од Англија во 1990-тите години,еден човек чие име е Бери Ванг беше привлечени од Англија господа култура,тој сакаше да создаде нов моден тренд врз основа на тоа,и тој не е така.Имаше само едно нешто тој се фокусираше на 20 години што е правење мажите повеќе атрактивни во секојдневниот живот со дизајнер додатоци.Сега 35 модни дизајнери од Италија,Англија,Америка,Кина,Франција работат заедно за креирање и ажурирање на сите стилови на Бери.Ванг производи,што инсистира да се претстави нови дизајни секој месец,и го продаде повеќе од 2000 стилови на neckties, вратоврска игли, cufflink, џеб плоштади, ремени со над 80 присутен продавници во Кина.Брендот е отстапување за да обезбеди многу подобри, поевтини, повеќе креативни производи за секој клиенти.Со поддршка на само-сопственост дизајнери група, само-инвестирани фабрики, обучени за продажба службеници, Бери.Ванг продава над 500000 на предмети во Европа,Северна Америка и Јапонија и секоја година, и се стекнал со многу пријатели од целиот свет.Вратоврска+handkerchief+cufflinks3.35 инчи*59 инчи на вратоврска; 9 инчи x 9 инчи на џеб square Stainless челик за cufflinks 9 инчи x 9 инчи на џеб square Stainless челик за cufflinks 9 инчи x 9 инчи на џеб square Stainless челик за cufflinks 9 инчи x 9 инчи на џеб square Stainless челик за cufflinks & свила за вратоврска и hanky Black подарок кутија.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди