.

.

New
Chapin Меѓународни 22350XP 2 Литри Индустриски Cleaner/Degreaser Sprayer за Индустриски средства за Чистење Апликации, Црна

Chapin Меѓународни 22350XP 2 Литри Индустриски Cleaner/Degreaser Sprayer за Индустриски средства за Чистење

DEN 2042.40

Количина на стоки
Достапно

2-Галон поли резервоарот со 4-инчен широк отвор за устата лесно пополнување и чистење.Дизајнирани специјално за индустриска сила средства за чистење и degreasers.Хемиски отпорни фоки и дихтунзи за да се справи со различни хемикалии.Притисок олеснување вентил и заклучување-off функција за да се спречи accitdental disharge.Прилагодливи поли конус млазницата спрејови крупни тек на фина магла.Рачни sprayer sprayer тип рачни sprayer апликација за чистење и одмастување sprayer капацитет на резервоар 2 гал.Sprayer притисок за ослободување да резервоарот полиетиленски материјал во резервоарот на филтерот за да црево должина 42.Пополнете отворање големина 4 во.Стапче материјал полиетиленски млазницата спреј шема конус прилагодливи млазницата да sprayer млазницата материјал полиетиленски max sprayer притисок 45 psi стапче должина 12 во.Карактеристики на сите полиетилен дизајн црево материјал засилен најлон вклучува голем отворен главата.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди