.

.

New
ERGOMASTER 6-Цртачи Ротирачка Алатка Градите Кабинет Висок Капацитет Алатка за Складирање Кабинет со Тркала и Систем на Заклучување, Отстранлив лента со алатки Организ?

ERGOMASTER 6-Цртачи Ротирачка Алатка Градите Кабинет Висок Капацитет Алатка за Складирање Кабинет со Тркала

DEN 2359.20

Количина на стоки
Достапно

РАЗНОВРСНА УПОТРЕБА,Дизајн за организирање и чување на алатки за подобро !Совршен за било каков вид на проект – DIY проекти, дом, авто механика, и толку.Голем Капацитет за Складирање,Оваа алатка кутија опремени со 4 мали фиоки, 2 големи фиоки, 2 коцки и 1 голема дното кабинет.Различни големина на фиоки може да одговараат за различни алатки, кој ви овозможува да ги чува сите видови на алатки.МОНТАЖНИ & ПРЕНОСНИ ДИЗАЈН,На кој се одвојува top box може да се додава на дното за транспорт, ако е потребно, па може да се вчита во вашиот автомобил или комбе за време на работа travel.СИСТЕМ на ЗАКЛУЧУВАЊЕ ЗА БЕЗБЕДНОСТ,заклучување На врвот фиока дел служи за да се задржи алатки безбедна и задржи власта алатки заклучат од малите деца.Тоа доаѓа со две копчиња во случај да сте случајно изгуби еден од нив.ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕН ГРАДБА ,Изградена на ладно валани челични со прав обложен заврши, ротирачка алатка на градите беше изграден за да трае.Топката имајќи слајдови направи фиоките работат многу глатко и против пролизгување облоги во фиоките и на врвот полица може да се одржи алатки во место и да овозможи лесно чистење.Боја : Црна | Големина : 6 Фиоки.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди