.

.

New
Spooktacular Креации Момчиња Нинџа Делукс Костим за Деца (S 5-7)

Spooktacular Креации Момчиња Нинџа Делукс Костим за Деца (S 5-7)

DEN 551.76

Количина на стоки
Достапно

7 Парчиња Вкупно Момчиња Нинџа Костим со стомачни Мускули за Деца, вклучува Jumpsuit со Прилог Хауба, Лицето Маска, Појас, Капа!!!.Нинџа Костим Деца Делукс Костим Сет.Супер Издржлив.Супериорен Квалитет. 100% Полиестер.Супер Вредност Пакет за играње.Совршен за ноќта на Вештерките се Облекуваат Партии, Момчиња Нинџа Костим, Нинџа Костим Деца, Нинџа Костим Деца, Нинџа Тематските Партии, ноќта на Вештерките Костим се Облекуваат, Нинџа Улога Игра, Активност, Секојдневни Игра и Повеќе!.ДЕТЕТО БЕЗБЕДНО : Не-Токсични.Без Метал, ниту Легура.Не сретне Играчка Стандард.Безбедност Тест Одобрени.Големина : Дете ( 3 – 4 ), Мали ( 5 – 7 ) , Средна ( 7 - 9 ) , Големи( 10 - 11 ) и XL ( 12 - 13 ).

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди