.

.

New
Riiai Електрични Керамика Тркала Machine,Mini USB Керамика Тркала ,6.5cm Електрични Керамика Тркало Машина 5V Мини USB Керамика Тркала Глина Фрлање Изработка на Керамички М

Riiai Електрични Керамика Тркала Machine,Mini USB Керамика Тркала ,6.5cm Електрични Керамика Тркало Машина

DEN 902.40

Количина на стоки
Достапно

Компактен и Практичен- Фенси изглед плус светла боја, оваа керамика тркало машина поседува доволно голема плоча од 6,5 см во дијаметар.Компактен керамика тркало машина тело направени од ABS, лесни и лесни за чистење, алуминиум легура керамика тркала обезбеди стабилно и безбедно функционирање плоча за DIY занает.Тоа има предности на стабилна ротирачки 2000 RPM на брзина, а тоа е ниско ниво на бучава и заштеда на енергија.Тоа не може да го наруши вашиот нормален живот и ниска потрошувачка на енергија може да заштедите пари.Широко се Користи - Таа е погодна за на училиште наставата, керамика бар или домашна употреба, тоа може да ги исполни поголемиот дел од професионални,аматерски керамички ентузијасти и развој на дизајн на керамика посебно.Безбеден и Сигурен - да Користите USB полнење, knob contral променлива брзина, лесно contral и моќ, безбедна и сигурна работа.Функција : 1.Компактен и Практичен- Фенси изглед плус светла боја, оваа керамика тркало машина поседува доволно голема плоча од 6,5 см во дијаметар.Машина тело е мини преносни одговараат за различни старосни да се користи и лесно за извршување.2.Супериорен Квалитет - Компактен керамика тркало машина тело направени од ABS, лесни и лесни за чистење, алуминиум легура керамика тркала обезбеди стабилно и безбедно функционирање плоча за DIY занает.3.Efficent Работа - Што има предности на стабилна ротирачки 2000 RPM на брзина, а тоа е ниско ниво на бучава и заштеда на енергија.Тоа не може да го наруши вашиот нормален живот и ниска потрошувачка на енергија може да заштедите пари.4.Безбеден и Сигурен - да Користите USB полнење, knob contral променлива брзина, лесно contral и моќ, безбедна и сигурна работа.5.Широко се Користи - Таа е погодна за на училиште наставата, керамика бар или домашна употреба, тоа може да ги исполни поголемиот дел од професионални,аматерски керамички ентузијасти и развој на дизајн на керамика special Specifications : Материјал : Алуминиум Легура + ABSColor : White Rated Струја : 1 ASpeed Контрола на Владата : knob бескрајно променлива speed Rated Напон : 5 V-9 VRotary Брзина : 0-2000 RPMRotary Тркала Дијаметар : 6.5 см/2.56 inch Rotary Тркала Дебелина : 0.7 cm/0.3 inch Machine Големината на Телото : 16*11*9cm/6.3*4.3*3.5 inch Package Тежина : 847g/29.88 oz Package Големина : Прибл. 26*18*15cm / 10.24 * 7.09 * 5.90 in Package : 1 * Керамички Machine1 * USB Cable1 * Сет на алатки.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди