.

.

New
Хартија Колега Профил Стигнале Ballpoint Пенкала, Храбар Точка, Избрани Бои, 4 Пакет

Хартија Колега Профил Стигнале Ballpoint Пенкала, Храбар Точка, Избрани Бои, 4 Пакет

DEN 124.56

Количина на стоки
Достапно

Уживајте во смели линии и мазно пишување.Мека, удобност, контрола, обезбедува лесен за пишување искуство. 1.4 mm храбар точка создава јасна, видлива марки.Стигнале дизајн со клип штити џебови и purses.Вклучува : Црна, Сина, Црвена и Виолетова ballpoint пенкала.Уживајте во смели линии и неверојатно мазни пишување искуство со Хартија Колега Профил Стигнале Ballpoint пенкала.Одликувајќи се со задебелени букви 1.4 mm совет и 4 живописни бои со мастило дека се спротивстави на smearing, можете да напишете моќни линии кои стојат на страната.Хартија Колега ballpoint пенкала, исто така, имаат contoured мека сила и шарени буриња што одговара на сенката на мастило.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди