.

.

New
Малиот Крокодил Врвот се Справи со Вегетаријанска Кожа Crossbody Торба за Жените Мини Чанта со Долги Рака Satchel Рамо Чанти

Малиот Крокодил Врвот се Справи со Вегетаријанска Кожа Crossbody Торба за Жените Мини Чанта со Долги Рака Satchel

DEN 719.76

Количина на стоки
Достапно

Вегетаријанската Кожа.Материјал:Оваа Топ-рачка crossbody кеса направена од 100% Висок Qulity вегетаријанска кожа.Нема повредени животни и животна средина пријателски.Мека крокодил-врежана вегетаријанска кожа направи торба поудобно.Стил:На трапезоидна дизајн направени врвот чанта изгледа повеќе минималистички и стилски.Дојде со долга прилагодливи кожа за на рамо, рака и да се справи.Па може да се носат од страна на врвот рачка или носење на рамо или носи крст-тело .Магнетни тока и патент затворање за побезбедна за заклучување.Совршен Носат Големина : големината на нашата satchel чанта е : 7.48" x 6.69" x 2.95"(19*17*7.5 cm).Отстранлив долго рамо, рака капки : 33.66-43.5"(85.5-110.5 cm).Тоа е удобно да се држи телефонот, шминка, парфем, копчиња, краток паричникот и други потреби.За повеќе детали, ве молиме погледнете на сликите.Идејата Големина за повеќето жени.Идеален Подарок:Оваа Чанта се одговараат за сите Модни дами.Совршен носат-сите за секој ден да се користат за работа, шопинг, кои датираат или патување.И лесно да одговара со сите облека.Пакетот Вклучува кутија како убав подарок подготвени за себе, семејства, сопруга, пријатели или дека некој посебно на Мајката Ден, Денот на Вљубените, Божик, Нова Година, фестивали, прослава на денот и роденден. 100% Задоволството на Клиентите : Во Linno, ние сме кориснички-ориентирана, што може да ни се јавите со било какви прашања во врска со нашите производи, и ние гарантираме за да се обезбеди задоволително пред-продажба и по-продажба на услуги.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди