.

.

New
Седмата Генерација Перење Детергент Пакети, Бесплатни & Јасно, 90 Товари (2 пошта, 45 Кт ЕА)

Седмата Генерација Перење Детергент Пакети, Бесплатни & Јасно, 90 Товари (2 пошта, 45 Кт ЕА)

DEN 2224.80

Количина на стоки
Достапно

Септички безбедно.Како водечки зелено перење детергент производителот, ние сме горди да го понуди првиот прав перење пакети кои се ЕПА Побезбеден Избор Уверение.Се бори со тешки дамки.Доколку бидат проголтани : пијте многу вода и повик отров контролен центар или лекар веднаш.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди