.

.

New
Casii Случај за Сите Нови Амазон Fire HD 8 (8 Генерација 2018 & 7 Генерација 2017 & 6 Генерација Година), Тенок Премиум Вегетаријанска Кожа Стои Заштитна Маска со Авто Sleep/Wake, Поло?

Casii Случај за Сите Нови Амазон Fire HD 8 (8 Генерација 2018 & 7 Генерација 2017 & 6 Генерација Година),

DEN 455.76

Количина на стоки
Достапно

♦Компатибилност : Наменета исклучиво за Kindle Fire HD 8" таблет (8 генерација 2018 ослободување & 7 генерација 2017 ослободување & 6 генерација 2016 година порака). ♦Авто Sleep/ Wake : Автоматски го буди или става вашиот уред да спијам кога капакот е отворени и затворени за да се зголеми животниот век на батеријата. ♦Премиум Материјал : Направен од премиум синтетички кожа надворешноста и мека СТП задниот поклопец.Тоа може да се заштити ќе таблета од паѓање и гребење, нудат одлична заштита од секојдневна употреба. ♦Стојат Функција : Прилагоди повеќе агли на гледање и пишување агли како ви се допаѓа кога гледате видео, читање или пишување. ♦Прецизни Cutouts : Прецизни cutouts овозможи целосен пристап до сите функции (Копчиња, звучници, и камери). ♦Prpduct Опис : ♦Компатибилност : Компатибилен со Сите Нови HD 8 таблет (8 генерација 2018 објавен/ 7 генерација 2017 објавен/ 6 генерација 2016 година објавен) САМО. ♦Ве молиме проверете моделот на вашиот уред внимателно пред купување! ♦ВИСОК КВАЛИТЕТ, Направени од премиум синтетички кожа и shockproof флексибилни мека TPU задниот поклопец, случај обезбедува вкупно пред-и-назад заштита против отпечатоци од прсти и гребнатини. ♦АВТО SLEEP/ WAKE Обезбедува авто sleep/ wake функција со лесно брзо и исклучување овој случај.Лесно ракување и енергија-штедење. ♦HANDS-FREE СТОЈАТ ДИЗАЈН случај ви овозможува да ја прилагодите таблета на повеќе агли сигурно, повеќе агли на гледање стојат функција за полесно читање и филм-гледање. ♦КАРТИЧКА СЛОТОВИ ДИЗАЈН на Картичка Џеб е дизајниран за да ги чувате вашиот бизнис картички, банкарски картички, белешки или записи додека сте во движење. ♦ТЕНОК ДИЗАЈН мала тежина и тенок функција го прави погодно и лесно да се врши на вашата рака или торба. ♦ПЕРО НОСИТЕЛОТ ДИЗАЈН Еластична молив носителот дизајн, лесно да се земе го специјалното пенкало. ♦Пакет се Вклучени : 1 * Casii Случај за Сите Нови Kindle Fire HD 8.0 Инчен Таблет 1 * Случаен Боја Специјалното Пенкало 1 * Casii Бренд Ткаенина за Чистење.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди