.

.

New
Симпсон Трки 99022 Војаџер и Улица Превод Shield Стожерот за Полнење

Симпсон Трки 99022 Војаџер и Улица Превод Shield Стожерот за Полнење

DEN 354.24

Количина на стоки
Достапно

Тип На Производ : Авто Додаток.Објектот Пакет Димензија : 13.05 Инчи L X 10.25 Инчи W X 8.81 Инчи H. Точка Пакет Тежина : 4.08 Фунти.Земја На Потекло : Кина.Кога станува збор за автомобилската безбедност, опрема, неколку компании биле како влијателен и почитуван како Симпсон.Симпсон е SFI и ФИА одобрени костуми, ракавици, шлемови, чевли и Ханс уреди се синоним со висок квалитет и го спаси животот секој ден.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди