.

.

New
Машини за Престилка, Тешки Восок Платно Работа Престилка Со Џебови - M-XL Продавница Престилка за Мажи со Двојно Крои, и Удобен Дизајн - Кафеава, Прилагодливи Назад Ре?

Машини за Престилка, Тешки Восок Платно Работа Престилка Со Џебови - M-XL Продавница Престилка за Мажи со Двојно

DEN 958.80

Количина на стоки
Достапно

Восок Платно,Платно.Увезени.ТОП ги СОБЕРЕШ од СТРАНА на ПОПУЛАРНИ ДРВО СПИСАНИЕ ЗА 2021 ПОДАРОК ВОДИЧ - Направена на нашите специјализирани восок платно се вклопуваат за да ви дадат година по година на ТРАЈНИ ЗАШТИТА од DIY пилевина, дамките и лепливи материи.Зачувај вашата облека и да СИ ЧИСТА со овој рачно изработени специјално обоена 16 оз восок платно.НАДГРАДЕНА И УНИКАТНИ ПРЕСТИЛКА ДИЗАЈН - Овие работи престилки имаат палета на фантастични карактеристики ќе ви се допаднат, вклучувајќи челични навртки/grommets, крос-назад ремени за да се ослободат назад притисок, а два 7" x 7" засилен предни џебови со клапи ќе може лесно да навивам во.Направен за да се дише издржливи сепак, ова двојно-stitched столар престилка има отстранлив рамо влошки за удобност, погодно мобилен телефон џебот и БРЗО ОСЛОБОДУВАЊЕ ТОКА.ДОВЕРЕНИ ОД 30.000 ДЕНАРИ+ ПРОФЕСИОНАЛЦИ - Woodworkers, Machinists, Занаетчии, DIY'ers и Сопствениците на куќи слично копаат оваа престилка за квалитетот на производот и тоа е карактеристична за подароци подготвени за пакување.Се користи како machinist престилка, столар престилка, работилница престилка, голем како дрво алатка или додаток и одличен подарок за човекот кој има сè!.ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на СИТЕ Овие престилки се направени со една големина која е идеална за сите дизајн кој accommodates големини M-XL.Мерење дарежлива 27" во ширина и од 34" во висина, нашите восок платно престилки ви нуди универзален се вклопуваат со супер-долго ремени кои можат да се сместат половината големина до 50".КОМПЛЕТНА САТИСФАКЦИЈА ЗАГАРАНТИРАНА - Во Тексас Платно Производи ние сме посветени да ви даваат престилка ќе го сакам и да го користите за годините што доаѓаат.Ние сакаме да се КУПИ СО МИР НА УМОТ, а тоа е причината зошто ние ви нудиме нашите 30 Ден-Одделение Престилка Пари Гаранција за враќање на секое купување!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди