.

.

New
Happybuy 2-3 Лице Мраз Риболов Засолниште, Pop-Up Преносни Изолирани Мраз Риболов Шатор, Водоотпорен Оксфорд Ткаенина

Happybuy 2-3 Лице Мраз Риболов Засолниште, Pop-Up Преносни Изолирани Мраз Риболов Шатор, Водоотпорен Оксфорд

DEN 1579.20

Количина на стоки
Достапно

60 Секунди Постави : Ова мраз риболов шатор со центар дизајн доаѓа целосно составуваат и лесно може да се постави во 60 секунди.Сите што треба да направите е да се повлече од секоја страна и на покривот центар.Шаторот е цврсто фиксиран во земјата со само-прислушување мраз заштита, кои се лесни за контрола и нема да се наведнуваат под притисок.Издржливи 300 D Материјал : Нашата мраз риболов засолниште е издржлив, стабилна, водоотпорен и отпорен на студ, ветер и дожд благодарение на својата 300 D Оксфорд ткаенина.Солидна fiberglass столбови обезбедуваат висока стабилност во употреба.Со Еден торбичката : Ние ви нудиме еден торбичката за лесен транспорт и чување.По укината, шаторот совршено се вклопуваат во вклучена торба за вас да се однеси со себе.Торбичката(L x W x H) : 110 x 20 x 20 см/3.6 x 0.65 x 0.65 ft. 3-Лице Шатор : Нашите хокеј на засолниште со доволно простор е доволно големи за сместување на 2-3 лица.Со широк дното дизајн обезбедува значително риболов област за вас и вашите пријатели.Се расплетува, Големина : 147 x 147 x 167 см/58" x 58" x 66".Оваа мраз риба засолниште е погоден за надворешна употреба, како што се експедиција, риболов, ноќта риболов, зима риболов, кампување, планинарење.Хуманизирано Дизајн : Две врати со двојна глава патентите може да се залепи на шатор.Една воздушна пропустливи обезбедува одлична вентилација. 2-слој кој се одвојува windows дозволи за најдобри визија, еден слој е оксфорд, еден транспарентен ПВЦ. 5 веб рачки за лесно поставување и движење.Вграден-во мрежа џебови за лесни за складирање.Способност : за 2-3 луѓе.Отвори големина : 147 x 147 x 167 см/58 x 58 x 66. Торбичката : 110 x 20 x 20 см/43.3 x 0.65 x 0.65 ft.Вратата Големина : 51 x 10 cm/20 x 4. Windows : 25 х 23 см/10 x 9. Тука доаѓа нашиот нов мраз засолниште.Тој е дизајниран да се задржи на студ и ветер надвор, овозможувајќи ви да го рибам удобно внатре.Совршен избор за вас да риби заедно со вашите пријатели.Бидете сигурни дека вашите мраз засолниште е целосно сува пред складирање за подолг период, и продавница мраз засолниште на ладно, суво место подалеку од глодари.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди