.

.

New
Електронски Организатор,MiCHTUNE Мали Водоотпорен Shockproof Патување Двоен Слој Кабел Организатор Торба,Електроника Додатоци за Ipad Mini,Мозок,Телефон,Апарат,SD Картичка,USB,П

Електронски Организатор,MiCHTUNE Мали Водоотпорен Shockproof Патување Двоен Слој Кабел Организатор Торба,Електроника

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

[Високо-Квалитетни Материјали] : Електронски складирање торба, полиестер, водоотпорен материјал, полиестер, поставата, shockproof технологија складирање торба, две предниот и задниот дел патент прегради на патент усвојува не се лизга технологија, тоа е полесно да го отворите и затворите, еластична еластична бенд и фиксна џеб. [Специјален Дизајн] : Mi CHTUNE патување јаже организатор е поделена на две различни области.Постојат 2 не се лизга еластична бендови на предната страна, 4 мрежа мрежи на врати да го спречат заплитане на кабли, и две големи мрежи на врати се користи за чување на големи предмети, уредни и лесно да се одржи. [Складирање Безбедност] : Ова електронски жица организатор патна торба е дизајниран со повеќе џебови и еластична бендови од различни големини, што овозможува голема флексибилност и може брзо да се пристапи и да се управува.Еластичен прстен со не се лизга справи може да се осигура дека на жици остануваат непроменети. [Мали и Преносливо] : Компактен кабел организатор, преносни кабелот за напојување организатор, специјално дизајниран за луѓето кои патуваат во организиран начин; повеќе џебовите на различни големини имаат голема флексибилност.Димензии : 8.27 инчи долго x 2.36 инчи широка x 4.13 инчи висок, тежина : 0.22 фунти, погоден за преносни и простор за заштеда на големината. [Мулти-Користете] : Тоа може да се користи како кабел за складирање, вклучувајќи USB, кабелот за напојување, мобилен телефон, полнач, SD-картичката.Тежина : 0.1 кг/ 0.22 фунти.Димензија : 6.89 x2.36 x 4.72 инчен(LWH). 4pas(2.4 инчен/компјутери) не се лизга еластична прстен, погоден за сите видови на жици, USB кабли, полнење кабли, слушалки. 4pcs(2.4 инчен/парче) mesh торба и еластична прстен продавница SD картички и подароци од различни големини. 4 (3.1 инчен)мрежа кеси,ви Помага да ја запази големи објекти како што се мобилни телефони, камери, полнење кабли.Тежина : 0.1 кг/ 0.22 фунти Димензија : 6.89 x2.36 x 4.72 инчен(LWH). 4pas(2.4 инчен/компјутери) не се лизга еластична прстен, погоден за сите видови на жици, USB кабли, полнење кабли, earphones4pcs(2.4 инчен/парче) mesh торба и еластична прстен продавница SD картички и подароци од различни sizes4 (3.1 инчен)мрежа кеси,ви Помага да ја запази големи објекти како што се мобилни телефони, камери, полнење кабли.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди