.

.

New
Оригиналниот SuperGlue SGG22-12 Дебели-Гел Супер Лепак Цевка (Двојно Pack)

Оригиналниот SuperGlue SGG22-12 Дебели-Гел Супер Лепак Цевка (Двојно Pack)

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно

Обврзници веднаш.За употреба на накит, метал, дрво, керамика, најмногу пластика, гума, ноктите и повеќе. 2g цевки.Двојно пакет.Оригиналниот Super Glue Корпорација е Дебела-Гел Супер Лепак Цевка (Двојно Pack) има дебел вискозност кој е идеален за чистење, вертикална, porous (дрво, тешко кожа и порцелан) површини.Гелови им овозможи за повеќе точни апликација, како тие да не капе или да ја стартувате.Обврзници веднаш.Постојат 2 цевки во овој пакет.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди