.

.

New
Skagen Жените Freja Нерѓосувачки Челик Фустан Кварц Види

Skagen Жените Freja Нерѓосувачки Челик Фустан Кварц Види

DEN 1202.40

Количина на стоки
Достапно

Увезени.Од крајбрежје на Skagen да се архитектурата на Копенхаген и прослави модната сцена, Данска ги внесува посебен вид на енергија : модерен, минималистички, и радосна.Во моментов— со благодарност за природата и дивиот свет околу нас.На Skagen Freja естетски е едноставна, и работи со секој стил.Се лизга на еден од нашите жени часовници додека сте се подготвувам за секоја прилика и ќе го видите вашиот префинет стил се на сосема ново ниво на софистицираност.Одликувајќи се со 26mm случај, sunray бирате со кристално индекси и две рака движење.Злато, 12mm нерѓосувачки челик мрежа бенд со Безбедноста Мрежа Тока затворање.Отпорен на вода до 30m : Ќе го издржат нота во вода.Види Големината Guide Look добро и направи влијание со оваа еко-пријателски Skagen® Freja Две Рака Кожа Види. 50% рециклиран нерѓосувачки челик случај.Sunray бирање, две-рака движење, и црна боја еко кожа за на рака.Еден prong рака тока затворање.Поздравниот отпорни до 5 БАНКОМАТ/50 M.Подарок кутија се вклучени.Увезени.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди