.

.

New
Нинџа Змеј Црвен Костим Облека Постави за деца ноќ на Вештерките Партија Облечи

Нинџа Змеј Црвен Костим Облека Постави за деца ноќ на Вештерките Партија Облечи

DEN 435.12

Количина на стоки
Достапно

100% Полиестер.Рака Мие Само.Црвениот змеј Нинџа Вклучува Jumpsuit w/ Прилог Хауба, Лицето Маска, Појас, 2 парчиња Нинџа Ракавици,и други пена додатоци.На фрлање ѕвезди се направени од пена.Деца Нинџа Ноќта На Вештерките Костим.Супер Издржлив направени со Супериорен Квалитет.Материјалот е направен од 100% Полиестер.Без Метал, ниту Легура за го завршите вашето дете е сон воин се погледне и да ги направи да изгледаат како fiercest и најсилните нинџа на вашиот ноќта на Вештерките Костим партија!Ова е многу удобен за носење, па децата сигурно ќе се забавуваат носи овој сет.Супер Вредност Пакет за играње.Совршен за ноќта на Вештерките се Облекуваат Партии, Фестивали, Тема Партија Костими, Најдобрите ноќта на Вештерките Костим, Нинџа Улога Игра, Cosplaying, Секојдневни игра, и Повеќе.Рака Мие Ладно.Линија Сува.Не Кајгана.Безбедност Тест Одобрени.Лесно да се Носат, Единствена ноќ на Вештерките Костим за Нинџа Тематските Партии и Секојдневна Игра.Instaworthy Ноќта На Вештерките Костим Натпревар Идеја!Додадете Многу на Забава во ноќта на Вештерките Партија и Други Тема Активности.Големина : Дете ( 3 - 4 години), Мали ( 5 – 7 години), Medium ( 8 - 10 години) и Големи ( 10 - 12 години).

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди