.

.

New
Самостојна 4800170-Стр Sprayer Shut-Off Вентил

Самостојна 4800170-Стр Sprayer Shut-Off Вентил

DEN 486.00

Количина на стоки
Достапно

Се вклопува во сите Соло распрскувачи освен една страна, распрскувачи и ecs серија.Професионален квалитет.Кодот за заклучување на off карактеристики.Вистински самостојна замена на делови.Направен во сад.Професионален квалитет sprayer shut-off вентил кој одговара на повеќето Солисти распрскувачи.Со додавање на 4074654 црево barb, 49 C9450 О-прстен и 4074337 завртка капа, овој целосно собрани shut-off вентил ќе одговара на повеќето брендови на распрскувачи.Совршена замена за оригиналната дел.Лесно да инсталирате и да работат; само завртка на стапче и спреј.Чувајте ги вашите Самостојна sprayer оперативни како нови.Вистински Самостојна замена на делови.Целосно се составуваат.Се вклопува во сите Соло прирачник распрскувачи ОСВЕН 400-1 G, 405-Б, 405-N, и една рака распрскувачи.Лесно да инсталирате и да работат.Позитивни lock-за вклучување / заклучување-off функција за безбедноста, удобноста и практичноста.Со додавање на 4074654 црево barb, 49 C9450 О-прстен и 4074337 завртка капа, овој целосно собрани shut-off вентил ќе одговара на повеќето брендови на распрскувачи.Професионален квалитет sprayer shut-off вентил кој одговара на повеќето Солисти распрскувачи.Со додавање на 4074654 црево barb, 49 C9450 О-прстен и 4074337 завртка капа, овој целосно собрани shut-off вентил ќе одговара на повеќето брендови на распрскувачи.Совршена замена за оригиналната дел.Лесно да инсталирате и да работат; само завртка на стапче и спреј.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди