.

.

New
C-САЈТОТ 4D Na-D943 Целосна Флорида да Бахамите Local - NA-D943

C-САЈТОТ 4D Na-D943 Целосна Флорида да Бахамите Local - NA-D943

DEN 3122.64

Количина на стоки
Достапно

Картичка Format = Micro SD/SD.Следната еволуција во навигација решенија.C-САЈТОТ 4 D се приспособува на вашите пловењето потреби, бидејќи тоа е единствениот дигитален графикон, кој нуди напредни функции и ви овозможува да додадете податоци и услуги, како тие стануваат достапни.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди