.

.

New
Stacy Адамс Мажите Tinsley Wingtip Чипка-Up Оксфорд

Stacy Адамс Мажите Tinsley Wingtip Чипка-Up Оксфорд

DEN 1800.00

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Кожа.Увезени.Кожа за ѓон.КЛАСИЧЕН СТИЛ : Крило-совет чипка-up оксфорд со brogue перфорирани скратува и слепи-отворот алкохол.УДОБНОСТА : Целосно cushioned мемориска пена insole за супериорен поместена удобна удобност и шок апсорпција.КВАЛИТЕТОТ ЕДИНСТВЕНА : Флексибилни трговци со outsole бод детали и црисс-крос игла за влечење.ИЗДРЖЛИВОСТ : Лесна конструкција со зголемена издржливост со дише linings.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : Одговара совет - Ако помеѓу две големини одат за поголем големина.Wingtip оксфорд Stacy Адамс и мажи кои знаат стил биле совршено се вклопуваат за повеќе од 100 години.Основана во 1875 година во Brockton, Масачусетс од Вилијам Х. Stacy и Хенри Л. Адамс, на Stacy Адамс Чевли Компанија одамна е дел од Американската култура.Од громогласен '20-ти и пост-војна бум, да Забрана и на џез ерата, Stacy Адамс е таму.Stacy Адамс е повеќе од чевлиод глава до пети тие ги покриваат вашиот стил од хип-хоп да свилен душата.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди