.

.

New
WHITIN Мажите Крст-Тренер | Бос & Минималистички Чевли | Нула Капка Единствена | Широк Пети Кутија

WHITIN Мажите Крст-Тренер | Бос & Минималистички Чевли | Нула Капка Единствена | Широк Пети Кутија

DEN 959.76

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Анатомска форма обезбедува природно удобност.Адаптивно материјали и минималистички изградба.Нула пад од пета до пети за природен чекор.Нашите вегетаријанска пријателски обувки користи 0% производи од животинско потекло.Имајте на ум, ако меѓу големини, цел следна големина надолу.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди